WILO Polska Sp. z o.o.

Artykuły - Wiadomości


 

Expo Silesia i Budowlana Jesień 2020! Nowy termin Targów

07-04-2020

W związku zaistniała sytuacją epidemiologiczną w kraju przesunęliśmy termin 13 edycji Targów SIBEX – NOWOCZESNY DOM I OGRÓD oraz Targów Grzewczych i Instalacyjnych EKO-INSTALexpo, które miały się odbyć w dniach 13-15 marca 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Czytaj więcej

 
Promocja MONOBLOK STIEBEL ELTRON – WYSTARTOWAŁA!  Poznaj gotowe rozwiązania - zdjęcie

Promocja MONOBLOK STIEBEL ELTRON – WYSTARTOWAŁA! Poznaj gotowe rozwiązania

06-04-2020

Od kwietnia do końca sierpnia 2020 roku w STIEBEL ELTRON trwa promocja na dwa pakiety nowoczesnych, powietrznych pomp ciepła. Dedykowane są one nowym domom o powierzchni 100-220 m2 oraz domom nowym i modernizowanym, o powierzchni 220-400m2. Dodatkowymi walorami pomp jest możliwość podłączenia ich do instalacji fotowoltaicznej, a także uzyskania dofinansowania z programu Czyste Powietrze.

Czytaj więcej

 
STIEBEL ELTRON – wentylacja i rekuperacja, świeże i czyste powietrze  w Twoim domu! - zdjęcie

STIEBEL ELTRON – wentylacja i rekuperacja, świeże i czyste powietrze w Twoim domu!

01-04-2020

Nowoczesny sposób na wentylację to znacznie więcej niż świeże i czyste powietrze. Systemy wentylacyjne STIEBEL ELTRON gwarantują niezawodną cyrkulację powietrza, która nie tylko pozostaje regularna, ale również bardzo skuteczna. Każdy z etapów odbywa się bez marnowania dodatkowej energii elektrycznej.

Czytaj więcej

 
Panasonic zapewnia nowoczesny system chłodzenia dla międzynarodowej firmy technologicznej  - zdjęcie

Panasonic zapewnia nowoczesny system chłodzenia dla międzynarodowej firmy technologicznej

01-04-2020

Innowacyjny budynek biurowy ITK, mieszczący się w zielonej dzielnicy Rülzheim w południowo-zachodnich Niemczech oraz instalatorzy Mardo Kältetechnik zostali nagrodzeni specjalną nagrodą za Najlepszy Zrównoważony Projekt podczas konkursu Panasonic PRO Awards 2018. W instalacji wykorzystano systemy ECOi Panasonic o wysokiej wydajności energetycznej, co pozwoliło firmie oszczędzać energię i znacznie obniżyć koszty eksploatacyjne.

Czytaj więcej

 

Apel Rady Przedsiębiorczości do Marszałka Sejmu RP, Pani Elżbiety Witek Marszałka Senatu RP, Pana Tomasza Grodzkiego Premiera RP, Pana Mateusza Morawieckiego

31-03-2020

W uchwalonej w sobotę rano przez Sejm RP tzw. Tarczy Antykryzysowej nie uwzględniono zasadniczych postulatów polskich przedsiębiorców, reprezentowanych w Radzie Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

 
#RATUJBIZNES – Startuje Akcja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców na rzecz Wsparcia Przedsiębiorców w Czasach Epidemii - zdjęcie

#RATUJBIZNES – Startuje Akcja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców na rzecz Wsparcia Przedsiębiorców w Czasach Epidemii

30-03-2020

Aby pomóc przedsiębiorcom w tym ciężkim okresie potrzebne są szybkie i realne działania. Z tego względu Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców rozpoczyna akcję #RatujBiznes.

Czytaj więcej

 
Miernik wilgotności FLIR MR277 - zdjęcie

Miernik wilgotności FLIR MR277

30-03-2020

MSX® KAMERA IR I HIGROMETR

Czytaj więcej

 
Obrazowanie termiczne do wykrywania podwyższonej temperatury ciała - zdjęcie

Obrazowanie termiczne do wykrywania podwyższonej temperatury ciała

30-03-2020

Czy można używać kamer termowizyjnych do wykrywania wirusa lub infekcji?

Czytaj więcej

 
Przewaga kilku warstw - dlaczego warto postawić na rury wielowarstwowe?  - zdjęcie

Przewaga kilku warstw - dlaczego warto postawić na rury wielowarstwowe?

30-03-2020

Podczas każdej realizacji pojawia się pytanie: na jaki rodzaj instalacji się zdecydować?

Czytaj więcej

 
 Rekuperacja w energooszczędnym domu - zdjęcie

Rekuperacja w energooszczędnym domu

26-03-2020

Energooszczędny, komfortowy w codziennym użytkowaniu, a przede wszystkim zdrowy – taki powinien być nowoczesny dom. Najlepszy rozwiązaniem, aby spełnić te trzy warunki jest decyzja o rekuperacji mechanicznej, czyli wentylacji z odzyskiem ciepła już na etapie projektowania swoich czterech kątów. Warto zatem wybrać producenta, który da nam gwarancję jakości systemu na długie lata. VASCO Group daje taką pewność, a przy zakupie całego systemu VASCO SILENT VENTILATION oferuje 6-letnią gwarancję, program corocznych przeglądów i wiele innych korzyści.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 2497

Najpopularniejsze tagi