Koszyk: BRAK

LG pompy ciepła - 5 lat gwaracji Buderus

Artykuł Dodaj artykuł

Zehnder Metropolitan – ponadczasowe piękno ciepła

Zehnder wprowadził na rynek nowy grzejnik. Zehnder Metropolitan jest połączeniem innowacyjnej konstrukcji, nowoczesnego designu oraz unikatowych walorów użytkowych.

Logo ZehnderZehnder wprowadził na rynek nowy grzejnik. Zehnder Metropolitan jest połączeniem innowacyjnej konstrukcji, nowoczesnego designu oraz unikatowych walorów użytkowych. Z powodzeniem nadaje indywidualny charakter wnętrzom łazienkowym i mieszkalnym.

Smukła konstrukcja i wygoda użytkowania produktu sprawiają, że jest on niezwykłą ozdobą wnętrz, przy zachowaniu bardzo dobrych wartości grzewczych.

Grzejnik Zehnder Metropolitan
Zehnder Metropolitan

Wiele czynników wpływa na aranżację wnętrz naszych domów i mieszkań. Poszczególne elementy odgrywają bardzo ważną rolę w tworzeniu całej przestrzeni. Grzejnik jest urządzeniem niezbędnym w każdym pomieszczeniu. Poza funkcjami użytkowymi nadaje charakter i jest oryginalnym elementem dekoracyjnym.

Zehnder Metropolitan został zaprojektowany z myślą o miejscach, w których będzie nie tylko emitował ciepło, ale także stanowił znaczącą część całości przestrzeni.

Jego minimalistyczne wzornictwo doskonale wpisuje się w architekturę współczesnych wnętrz. Uniwersalny wygląd grzejnika pozostawia szeroką swobodę w kreatywnym zagospodarowaniu zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak i komercyjnej.

Grzejnik Zehnder Metropolitan
 
Grzejnik Zehnder Metropolitan
Zehnder Metropolitan

Nowoczesny Zehnder Metropolitan jest wygodny w użytkowaniu i funkcjonalny, a dzięki swej konstrukcji charakteryzuje się wysoką wydajnością. Za sprawą innowacyjnego kształtu ramy o przekroju trójkąta, połączonej z poziomymi płaskimi rurami stalowymi, grzejnik posiada wyjątkowo dużą powierzchnię grzewczą.

Płaska konstrukcja nadaje mu harmonijną formę i stanowi wyraźny akcent w pomieszczeniu. Spawy łączące ramę z poziomymi rurami są absolutnie niewidoczne, a transparentna konstrukcja ułatwia utrzymanie grzejnika w czystości. Dyskretnie zintegrowane z nim złącza i konsole montażowe pozostają praktycznie niedostrzegalne.

Chroniony patentem Metropolitan, wchodzący w skład oferty firmy Zehnder, fascynuje bogactwem możliwości konstrukcyjnych i technologicznych. W łazience można zastosować dwa modele: z powiększonymi otworami na ręczniki lub z rozstawami zwężonymi. Do tej drugiej wersji grzejnika dostępne są również dodatkowe akcesoria: chromowane wieszaki umożliwiające wygodne wieszanie ręczników na grzejniku oraz uchwyty na ręczniki. Wszystkie modele wyposażone są w opcjonalne, ukryte złącza i zintegrowany zawór. Ponadto w ofercie znajdziemy także grzejniki pokojowe w wersji poziomej i pionowej. Oprócz tradycyjnych modeli z zasilaniem wodnym możemy wybrać wersję 100% elektryczną lub z zasilaniem mieszanym. Bogaty wybór kolorów z palety barw Zehnder pozwoli na wybór produktu zgodnie z gustem i upodobaniami oraz aranżacją pomieszczenia.

Projekt grzejnika narodził się w pracowni słynnego mediolańskiego duetu King & Miranda. To tutaj powstał również nowatorski projekt suszarki na ręczniki – grzejnika Planus. Z powodzeniem podjęli się również zadania stworzenia nowego produktu. Stylowy, zgodny z najnowszymi trendami mody i ponadczasowo elegancki Zehnder Metropolitan stanowi zapowiedź wyjątkowego wzornictwa, idealnie współgrającego z indywidualnymi potrzebami użytkowników.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły