Robert Bosch Sp. z o.o. Junkers

Artykuł Dodaj artykuł

Nowy katalog produktów De Dietrich już dostępny

Firma De Dietrich udostępniła nowy katalog produktów oraz cenniki obowiązujące od 1 marca 2017 roku.

Firma De Dietrich udostępniła nowy katalog produktów oraz cenniki obowiązujące od 1 marca 2017 roku. Dokumenty w formacie PDF, xls, a także interaktywny e-katalog można pobrać ze strony internetowej De Dietrich (www.dedietrich.pl). Katalog jest dostępny także w wersji drukowanej dystrybuowanej przez Przedstawicieli Handlowych producenta.

Wydanie nowego katalogu związane jest nie tylko z korektą cen urządzeń i części zamiennych, ale także z wprowadzeniem do sprzedaży nowych produktów, jak klasyczny kocioł gazowy Zena MS 24 MI PLUS. W II kwartale jest planowane wprowadzenie wysokowydajnych, polikrystalicznych paneli fotowoltaicznych Inisol POWER SET.

Na szczególną uwagę zasługuje interaktywny e-katalog, który jest nie tylko prezentacją wszystkich dostępnych obecnie w sprzedaży urządzeń marki De Dietrich i Baxi, ale posiada też szereg przydatnych funkcji. Publikacje można przeglądać automatycznym trybem odtwarzania albo korzystając z funkcji przewracania stron. E-katalog zawiera odnośniki do kart urządzeń, folderów technicznych, instrukcji oraz zeszytów projektowych.

Pakiet przydatnych narzędzi pozwala robić w katalogu własne notatki w formie cyfrowych karteczek post-it, a także rysunki i zakreślenia. Wybrane strony można zaznaczać i przechowywać jako zakładki, zapisać w formacie PDF i wydrukować. Katalog posiada rozbudowaną wyszukiwarkę i funkcję bezpośredniego zapisywania całego dokumentu.

Katalog jest dostępny w dwóch wersjach: Technika Domowa i Technika Komercyjna

Nowy katalog produktów De Dietrich już dostępny

Artykuł został dodany przez firmę

BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

Niezależnie od modelu, od najbardziej prostego do najbardziej skomplikowanego, wszystkie urządzenia grzewcze firmy De Dietrich są doskonałej jakości. Dobra jakość projektów, materiałów użytych do produkcji oraz jakość wykończenia wyrobów

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły