Buderus

Artykuł Dodaj artykuł

Ogrzewanie na podczerwień - to jest to !

Budując dom lub remontując mieszkanie stajemy przed wieloma wyborami, jednym z najważniejszych jest wybór odpowiedniego systemu ogrzewania, który będzie ekologiczny, zapewni nam komfort cieplny , a zarazem nie zrujnuje budżetu domowego.

Budując dom lub remontując mieszkanie stajemy przed wieloma wyborami, jednym z najważniejszych jest wybór odpowiedniego systemu ogrzewania, który będzie ekologiczny,  zapewni nam komfort cieplny, a zarazem nie zrujnuje budżetu domowego. Takie podejście sprawia, że tradycyjne technologie muszą odejść do lamusa i zostać wyparte przez nowe technologie, do których należą panele grzewcze na podczerwień.

Infrared Expert

Zasada działania podczerwieni

Grzejnik na podczerwień emituje – podobnie jak piec kaflowy – promieniowanie cieplne, które jest pochłaniane przez wszystkie ciała stałe w pomieszczeniu. Ogrzane ciało lub przedmiot magazynuje ciepło do trzech razy dłużej niż powietrze i oddaje je z powrotem do otoczenia. W ten sposób ma miejsce ciągła i wzajemna wymiana ciepła. Unoszenie i ochładzanie się powietrza, które ma miejsce w przypadku klasycznego ciepła konwekcyjnego, jest w dużym stopniu wyeliminowane – zwiększa się za to dobre samopoczucie.

Ogrzewanie podczerwienią zapewnia ciągłe osuszanie ścian, przez co grzyb nie ma żadnych szans. Tworzy się także dużo mniej kurzu, dzięki czemu mogą Państwo znowu lepiej oddychać.

Systemy ogrzewania podczerwienią mogą być montowane na ścianie, suficie lub jako ogrzewanie stojące, przez co gwarantują równomierną temperaturę pokojową, zapewniającą dobre samopoczucie i optymalny klimat pomieszczenia.

Infrared Expert
Infrared Expert

 

Systemy ogrzewania podczerwienią firmy Welltherm to gwarancja rzemiosła z Niemiec

Hasło „Made in Germany” uważane jest na całym świecie za znak najwyższej jakości. Nasze systemy grzewcze to także produkty najwyższej jakości, wytwarzane ręcznie i na miarę. Stawiamy na połączenie najnowszych technik i tradycyjnych wartości, aby uzyskać dla naszych klientów doskonały rezultat. Wszystkie systemy grzewcze naszej firmy odpowiadają oczywiście wymaganiom ustawowym i uzyskały odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa, kompatybilności i przestrzegania norm środowiskowych w używanych materiałach.

Nasze produkty

Czy to w eleganckiej krystalicznej bieli, skromnej czerni, w formie tablicy, lustra czy obrazu skomponowanego z indywidualnych motywów – grzejniki na podczerwień firmy Welltherm dopasują się dyskretnie do każdej koncepcji pomieszczenia lub będą w nim stanowić interesujące akcenty. Systemy ogrzewania podczerwienią firmy Welltherm mogą być zarówno energooszczędną alternatywą dla ogrzewania konwekcyjnego, ogrzewaniem dodatkowym, jak i samodzielnym, ekologicznym i wydajnym systemem grzewczym w odnowionych i nowo wybudowanych nieruchomościach.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji oraz bezpłatną wycenę. 

Artykuł został dodany przez firmę

Infrared Expert Ogrzewanie na podczerwień

Podczerwień – nowy sposób ogrzewania. Misją naszej firmy jest oferowanie Państwu najbardziej wydajnej i opłacalnej technologii grzewczej. Nasze systemy grzewcze składają się ze starannie wybranych komponentów, pochodzących od producentów z Niemiec. Hasło „Made in Germany” uważane jest na całym świecie za znak najwyższej jakości. Nasze systemy grzewcze to także produkty najwyższej jakości, wytwarzane ręcznie i na miarę. Stawiamy na połączenie najnowszych technik i tradycyjnych wartości, aby uzyskać dla naszych klientów doskonały rezultat. Wszystkie systemy grzewcze naszej firmy odpowiadają oczywiście wymaganiom ustawowym i uzyskały odpowiednie certyfi katy bezpieczeństwa, kompatybilności i przestrzeganianorm środowiskowych w używanych materiałach.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły