Koszyk: BRAK

LG pompy ciepła - 5 lat gwaracji Buderus

Artykuł Dodaj artykuł

Podsumowanie Jesiennych Targów Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku-Białej

Po rocznej przerwie Targi Budownictwa i Targi Technik Grzewczych powróciły do Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej w bardzo dobrej kondycji.

Podsumowanie Jesiennych Targów Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku-Białej

Po rocznej przerwie Targi Budownictwa i Targi Technik Grzewczych powróciły do Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej  w bardzo dobrej kondycji.

Pomimo wcześniejszych  obaw i zastrzeżeń– okazały się dużym sukcesem.

Bogata, wyjątkowo atrakcyjna oferta ponad 130 wystawców, innowacje i najnowsze trendy, seminaria , prezentacje i pokazy  - wszystko to zachęciło zainteresowanych budową, modernizacją  bądź  zastosowaniem energooszczędnych rozwiązań grzewczych  -  do odwiedzenia targów. Hala targowa wypełniła się publicznością, najbardziej oblegane były stoiska  z fotowoltaiką i najnowszymi rozwiązaniami dla oszczędności energii.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się ekspozycje  z nowoczesnymi technikami szybkiego budowania domów prefabrykowanych i gotowych, a także stoiska niezależnych doradców, gdzie można było uzyskać wiedzę techniczną,  a także informacje o aktualnych dotacjach.

W opinii wielu wystawców, którzy na targach znacząco poszerzyli grono kontrahentów, ale też zwiedzających  i gości targów -  było to udane spotkanie branżowe.

Wystawcy nie kryli zadowolenia, wielu z nich deklarowało swój udział  w targach wiosennych, które odbędą się w dniach 11 – 13 marca 2022 roku.

Artykuł został dodany przez firmę

Biuro Promocji i Wystaw ASTRA

Organizacja targów, wystaw, konferencji i spotkań biznesowych jest głównym kierunkiem działania naszej firmy, obecnej na rynku od 1991 roku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły