Green Hero z Bosch Termotechnika

Artykuł Dodaj artykuł

Hat-trick firmy ESBE – nagroda Sweden’s Best Managed Companies

Trzeci rok z rzędu firma ESBE otrzymała nagrodę Sweden’s Best Managed Companies. Wyróżnienie jest przyznawane przez firmy Deloitte i Nasdaq za wyjątkowe przywództwo i zaangażowanie w dążeniu do rentownego wzrostu.

 

nagroda Sweden’s Best Managed CompaniesTrzeci rok z rzędu firma ESBE otrzymała nagrodę Sweden’s Best Managed Companies. Wyróżnienie jest przyznawane przez firmy Deloitte i Nasdaq za wyjątkowe przywództwo i zaangażowanie w dążeniu do rentownego wzrostu.

- Nagroda jest przyznawana przedsiębiorstwom, które (…) w przemyślany sposób budują zespół i inwestują w rozwój talentów - mówiła Maria Groschopp Dellwik ze szwedzkiego Nasdaq Global Listings.

Radości z wyróżnienia nie krył Peter Cerny, CEO grupy ESBE:  - Za nami intensywny rok, w którym zanotowaliśmy mocny wzrost (…). Nasi pracownicy wykonali niesamowitą pracę na wszystkich szczeblach. (…) Nasze produkty spełniają wymagania zrównoważonych systemów grzewczych, a zrównoważona energia to obszar, który mocno się rozwija. Dzięki temu w ciągu ostatniego roku pozyskaliśmy nowe projekty i nowych klientów.

Nagroda Best Managed Companies jest przyznawana za całokształt działań prywatnych szwedzkich przedsiębiorstw (m.in. za realizację przyjętej strategii, kulturę korporacyjną i wyniki finansowe). Wyróżnienie ustanowiono w 1993 roku w Kanadzie i od tego czasu przyznano je już w ponad 20 krajach na całym świecie. W Szwecji nagroda Best Managed Companies została wprowadzona w 2018 roku przez firmę Deloitte we współpracy z Nasdaq. W tym roku przyznano ją już po raz czwarty, wyróżniając 20 szwedzkich przedsiębiorstw.


Dodatkowe informacje:

https://esbe.eu/group/news/hat-trick-esbe-receives-the-award-sweden-s-best-managed-companies-2022 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły