Green Hero z Bosch Termotechnika

Artykuł Dodaj artykuł

Rury zwijane - wykorzystanie i parametry

Wykonywane z blachy rury stalowe zwijane znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach.

 

Wykonywane z blachy rury stalowe zwijane znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach. Ich ogromną zaletą jest nie tylko wykonanie projektu idealnie dostosowanego do potrzeb, rur o odpowiedniej szerokości i długości odcinków, lecz także wysoki poziom różnego rodzaju atestów, jakie przechodzić mogą te elementy.

Rury zwijane

Rury zwijane - zalety

Wykonywane z blachy rury zwijane są ważnym produktem hutniczym. Rury o właściwej długości, średnicy, idealnie dopasowanej grubości materiału - to wszystko sprawia, że produkty powstawać mogę w zróżnicowanych kształtach, zgodnie z konkretnym potrzebami klienta. Zwijanie rur to usługa hutnicza, która nie bez powodu więc cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Produkty wykonujemy zarówno dla branży budowlanej, energetycznej, petrochemicznej, chemicznej, przemysłu naftowego, gazowego czy morskiego, a to tylko przykładowe sektory wykorzystujące rury z blachy stalowej ocynkowanej.

Rury stalowe zwijane - zanim zamówisz, sprawdź

Rury stalowe zwiane cechuje co do zasady bardzo wysoka jakość. Są producenci na rynku, którzy sprzedają jedynie rury fabrycznie nowe, są i tacy, którzy w swojej ofercie mają rury stalowe używane. Niezależnie od tego, który rodzaj cię interesuje, jakość zakupu możesz potwierdzić dzięki specjalistycznym testom potwierdzającym jakość rur. Do najczęściej wykonywanych testów zalicza się:

  • ultradźwiękowy pomiar grubości,
  • badanie rentgenowskie,
  • badanie prądami wirowymi,
  • badanie udarnościowe,
  • recertyfikację do atestu 3.2.

Rury mogą być wykonane, i tak się dzieje najczęściej, zgodnie z normą EN 10217-7 lub - na życzenie klienta - w oparciu o inny model specyfikacji. Możliwość zamówienia bardzo indywidualnie opracowanego projektu, idealnie spełniającego wymagania techniczne, ceni sobie wiele, szczególnie wrażliwych, branż.

Kupuj od profesjonalistów w produkcji wyrobów hutniczych

W przemyśle gazowym, chemicznym, petrochemicznym czy budownictwie pomyłki mogą bardzo drogo kosztować, dlatego zanim zdecydujesz się na zakup produktów takich jak pręty żaroodporne czy rury zwijane, upewnij się, że masz do czynienia z producentem gwarantującym utrzymanie najwyższych standardów wyrobów hutniczych. Rury stalowe zwijane oraz inne podobne im wyroby często mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo procesu, jego sprawny przepływ, ochronę konkretnego środowiska - tym bardziej więc warto zadbać, aby były one nie tylko idealne pod względem wymiarów, ale także parametrów wpływających na ich trwałość i odporność na działanie szkodliwych czynników.

Artykuł sponsorowany


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.