WILO Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Jak oszczędzać na rachunkach? zdjęcie

Jak oszczędzać na rachunkach?

Przychodzi taki moment, kiedy patrzymy na nasze rachunki i trzymamy się za głowę. 

Czytaj więcej

 
Szkolenie "Finansowanie inwestycji w branży ciepłowniczej z programów NFOŚiGW" zdjęcie

Szkolenie "Finansowanie inwestycji w branży ciepłowniczej z programów NFOŚiGW"

Zapraszamy na szkolenie "Finansowanie inwestycji w branży ciepłowniczej z programów NFOŚiGW", które odbędzie się 16 maja 2019 roku w Warszawie. Szkolenie będzie w całości poprowadzone przez mgr inż. Grzegorza Tobolczyka

Czytaj więcej

 
Jak sfinansować termomodernizację domu? zdjęcie

Jak sfinansować termomodernizację domu?

W domu intensywnie pracują kaloryfery, mimo to w pomieszczeniach nie udaje się uzyskać komfortowej temperatury. Dlaczego tak się dzieje? To wynik dużych strat ciepła, które są spowodowane np. niewłaściwym dociepleniem „czterech kątów” czy niewydajną instalacją grzewczą.

Czytaj więcej

 
Rzecznik MŚP wnioskuje do Wiceprezes Rady Ministrów Minister Rozwoju o wydanie objaśnień prawnych w przedmiocie warunków skorzystania z tzw. Tarczy finansowej przez mikroprzedsiębiorców zdjęcie

Rzecznik MŚP wnioskuje do Wiceprezes Rady Ministrów Minister Rozwoju o wydanie objaśnień prawnych w przedmiocie warunków skorzystania z tzw. Tarczy finansowej przez mikroprzedsiębiorców

W związku z wątpliwościami mikroprzedsiębiorców odnośnie warunków skorzystania z tzw. Tarczy finansowej Rzecznik MŚP wnioskuje do Wiceprezes Rady Ministrów Minister Rozwoju o wydanie objaśnień prawnych w zakresie możliwości skorzystania z tej pomocy również przez tzw. osoby „samozatrudnione”

Czytaj więcej

 
Czy warto starać się o dotacje na fotowoltaikę? zdjęcie

Czy warto starać się o dotacje na fotowoltaikę?

Idea fotowoltaiki jest oczywista. To szansa na zdobycie niezależności energetycznej, obniżenie nawet o kilkadziesiąt procent rachunków za prąd, a przy okazji możliwość zatroszczenia się o stan środowiska.

Czytaj więcej

 
Pompy ciepła i solary z dofinansowaniem – zmiany w Prosumencie zdjęcie

Pompy ciepła i solary z dofinansowaniem – zmiany w Prosumencie

Działający od pierwszego kwartału 2014 roku program Prosument cieszy się ogromną popularnością. Do tej pory, aby skorzystać z dofinansowania, trzeba było zdecydować się na jednoczesną instalację urządzeń produkujących ciepło oraz prąd. Tymczasem z końcem lipca zasady programu Prosument znacznie się zmieniły – na korzyść Klientów.

Czytaj więcej

 
5 PRZYDATNYCH INFORMACJI O FINANSOWANIU FIRMY zdjęcie

5 PRZYDATNYCH INFORMACJI O FINANSOWANIU FIRMY

Faktoring w największym uproszczeniu polega na zamianie faktur z odroczonym terminem płatności na gotówkę. Chociaż usługa ta jest świadczona na polskim rynku od około dwudziestu lat, to wielu przedsiębiorców nadal ma uprzedzenia, które nie pozwalają im na skorzystanie z tego nowoczesnego źródła finansowania. Oto 5 przydanych informacji, które zmienią Twoje podejście do faktoringu.

Czytaj więcej

 
Korzystne zmiany w dofinansowaniach instalacji OZE zdjęcie

Korzystne zmiany w dofinansowaniach instalacji OZE

Od 1 sierpnia 2015 r. osoby starające się o dofinansowanie na zakup i montaż instalacji OZE z programu NFOŚiGW Prosument, nie muszą łączyć produkcji ciepła z instalacjami wytwórczymi energii elektrycznej.

Czytaj więcej

 
Eko-raty - sposób na finansowanie inwestycji OZE zdjęcie

Eko-raty - sposób na finansowanie inwestycji OZE

Instalacje odnawialnych źródeł energii (OZE), choć pożądane ze względu na niskie koszty eksploatacyjne i możliwość ochrony środowiska naturalnego, wymagają nakładów inwestycyjnych i dlatego Klienci nie zawsze biorą je pod uwagę w momencie podejmowania decyzji o instalacji lub modernizacji ogrzewania.

Czytaj więcej

 
Zmiany w dofinansowaniach solarnych korzystniejsze dla kolektorów płaskich zdjęcie

Zmiany w dofinansowaniach solarnych korzystniejsze dla kolektorów płaskich

1 października br. weszły w życie zmiany przepisów regulujących dopłaty do kredytów na systemy solarne. Teraz środki wyliczane są na podstawie powierzchni czynnej kolektora, a nie jak to było dotychczas powierzchni całkowitej (brutto).

Czytaj więcej

 
Dofinansowanie na kolektory słoneczne wciąż w zasięgu ręki! zdjęcie

Dofinansowanie na kolektory słoneczne wciąż w zasięgu ręki!

Polska jest jednym z europejskich liderów w liczbie instalowanych kolektorów słonecznych. Ten niewątpliwy sukces możliwy jest dzięki 45% dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oferowanemu osobom fizycznym i wspólnotom mieszkaniowym.  

Czytaj więcej

 
Jak uzyskać dofinansowanie do termomodernizacji? zdjęcie

Jak uzyskać dofinansowanie do termomodernizacji?

Brak odpowiedniej izolacji ścian, nieszczelne okna i drzwi, a także nieefektywny system ogrzewania powodują, że rachunki za energię, szczególnie zimą, wzrastają nawet kilkukrotnie.

Czytaj więcej

 
Konstrukcja i zasady działania wytwornicy wody lodowej zdjęcie

Konstrukcja i zasady działania wytwornicy wody lodowej

Ceny energii elektrycznej oraz różnego typu surowców naturalnych rosną w zastraszającym tempie. Do tego wzrasta świadomość ekologiczna.

Czytaj więcej

 
Premia termomodernizacyjna – jak uzyskać dofinansowanie zdjęcie

Premia termomodernizacyjna – jak uzyskać dofinansowanie

Wsparcie finansowe na docieplenie domu lub wymianę systemu ogrzewania polega na umorzeniu części zaciągniętego kredytu na termomodernizację przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Czytaj więcej

 
Deklaracje środowiskowe materiałów budowlanych – co to takiego i dlaczego warto wykorzystywać produkty, które je posiadają? zdjęcie

Deklaracje środowiskowe materiałów budowlanych – co to takiego i dlaczego warto wykorzystywać produkty, które je posiadają?

Rosnąca świadomość ekologiczna społeczeństwa sprawia, że coraz więcej osób zaczyna wprowadzać w życie działania mające na celu poprawę stanu środowiska naturalnego. Dotyczy to również wyboru materiałów budowlanych. Aby ułatwić konsumentom zakup wyrobów przyjaznych naturze wprowadzono specjalne deklaracje środowiskowe materiałów budowlanych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 149