Koszyk: BRAK

LG pompy ciepła - 5 lat gwaracji Buderus

Wynik wyszukiwania

 
Grzejnik łazienkowy - prosty wygląd i przydatne funkcje zdjęcie

Grzejnik łazienkowy - prosty wygląd i przydatne funkcje

Do łazienki możemy kupić tradycyjne grzejniki drabinkowe, które mimo swojej prostoty, posiadają funkcję suszenia ręczników czy możliwość sterowania smartfonem. Ich wnętrze wypełnia oleisty płyn grzewczy, dzięki któremu grzejnik elektryczny wytwarza ciepło podobne do C.O.Do dyspozycji mamybłyszczący model chrom lub slim o szerokości zaledwie 40 cm.

Czytaj więcej

 
Grzejnik łazienkowy - coś więcej niż ogrzewanie zdjęcie

Grzejnik łazienkowy - coś więcej niż ogrzewanie

Do pełnego relaksu podczas kąpieli lub prysznica potrzebujemy nie tylko ciepła, ale także odpowiedniego nastroju i muzyki. Zadba o to grzejnik łazienkowy, który posiada zestaw głośników i podświetlenie LED w stylu zen. Dzięki płycie promieniującej i wentylatorowi, potrafi jednocześnie ogrzewać pomieszczenie i suszyć ręczniki.

Czytaj więcej

 
Grzejnik łazienkowy z lustrem zdjęcie

Grzejnik łazienkowy z lustrem

Na rynku pojawił się elektryczny grzejnik łazienkowy, który wyposażony został w lustro. Dzięki wentylatorowi, pracy z maksymalną mocą oraz 2 ramionom i wieszakowi - nie tylko szybko dogrzeje łazienkę, ale także wysuszy ręczniki. Jego cyfrowy wyświetlacz obsługujemy za pomocą klawiszy dotykowych.

Czytaj więcej

 
Prosty grzejnik łazienkowy z elektroniką zdjęcie

Prosty grzejnik łazienkowy z elektroniką

Możemy wybrać grzejnik drabinkowy, który mimo swojej prostoty, nie jest pozbawiony elektroniki. Dostępny jest w wersji elektrycznej, z grzałką i płynem grzewczym, jak i wodnej, którą podłącza się do C.O. Dzięki szerokości, która może wynieść jedynie 40 cm, wpasuje się do łazienek o małym metrażu.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać grzejnik do pokoju? 6 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę zdjęcie

Jak wybrać grzejnik do pokoju? 6 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

Grzejnik jest dzisiaj zarówno funkcjonalnym, jak i estetycznym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia. Przy jego zakupie należy więc uwzględnić kwestie techniczne, ale też wizualne. Podjęcie ostatecznej decyzji może okazać się sporym wyzwaniem. Czym kierować się przy wyborze grzejnika? Oto 6 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę.

Czytaj więcej

 
Wysusz ręczniki, dzięki grzejnikowi z wentylatorem zdjęcie

Wysusz ręczniki, dzięki grzejnikowi z wentylatorem

Może być ciężko o suche ręczniki i komfortową kąpiel w sytuacji, gdy centralne ogrzewanie jest już wyłączone, a za oknem chłodno. Żeby rozwiązać ten problem zainstaluj w łazience grzejnik, z wbudowanym wentylatorem, który szybko wysuszy i podgrzeje ręczniki.

Czytaj więcej

 
Grzejnik aluminiowy czy grzejnik stalowy? Przekonaj się sam, który z nich wybrać! zdjęcie

Grzejnik aluminiowy czy grzejnik stalowy? Przekonaj się sam, który z nich wybrać!

Dylemat, towarzyszący zakupowi odpowiedniego grzejnika do domu czy mieszkania, często nurtuje i wywołuje liczne dyskusje. I choć zagadnienie to wydaje się stosunkowo trudne do rozwiązania, odpowiedź wcale nie jest aż tak skomplikowana.

Czytaj więcej

 
W jaki sposób wybierać grzejniki do domu? zdjęcie

W jaki sposób wybierać grzejniki do domu?

Planowanie zakupu nowych grzejników, wydawałoby się łatwym zadaniem. 

Czytaj więcej

 
Grzejnik wykryje Twoją obecność zdjęcie

Grzejnik wykryje Twoją obecność

Na rynku dostępne są urządzenia, które podniosą automatycznie temperaturę, kiedy wykryją Twoją obecność, a gdy wyjdziesz z pokoju obniżą ją.

Czytaj więcej

 
Jakie rozwiązanie do salonu – grzejnik z lustrem czy własną grafiką? zdjęcie

Jakie rozwiązanie do salonu – grzejnik z lustrem czy własną grafiką?

Nowoczesne przestrzenie mieszkalne to przede wszystkim połączenie funkcjonalnych i designerkich rozwiązań.  Innowacje, które ekonomiczne, wcale nie muszą iść w parze z wątpliwą estetyką. Przykładem takiego elementu wyposażenia są grzejniki, które, zamiast psuć aranżację, mogą stanowić jej główny element dekoracyjny bądź subtelny dodatek. Z zapotrzebowania na nieoczywiste formy grzejników doskonale zdaje sobie sprawę marka Luxrad.

Czytaj więcej

 
Efektywność grzejników aluminiowych zdjęcie

Efektywność grzejników aluminiowych

Efektywność grzewcza – co tak naprawdę oznacza? Dlaczego warto wybierać te grzejniki, które mają tę efektywność większą?

Czytaj więcej

 
Grzejniki, które chłodzą zdjęcie

Grzejniki, które chłodzą

Czy chcesz w trakcie zimy odczuwać w swoim domu ciepło, natomiast podczas lata -chłód? Zadbają o to grzejniki połączone z pompą ciepła. W trakcie zimy ogrzewająza pomocą energii odnawialnej, a podczas lata chłodzą pomieszczenie.

Czytaj więcej

 
Ogrzewanie i chłodzenie grzejnikami - grzejniki rewersyjne REGULUS® - REVERS - grzejniki do pomp ciepła - grzejniki niskotemperaturowe zdjęcie

Ogrzewanie i chłodzenie grzejnikami - grzejniki rewersyjne REGULUS® - REVERS - grzejniki do pomp ciepła - grzejniki niskotemperaturowe

Nowoczesne domy są coraz cieplejsze i możliwe jest ich ogrzewanie niskotemperaturowymi źródłami ciepła współdziałającymi z niskotemperaturowymi grzejnikami. Które grzejniki są faktycznie niskotemperaturowe? Otóż by grzejnik był zdolny do grzania niskotemperaturowego, musi mieć dużą powierzchnię kontaktu z powietrzem. Takimi grzejnikami są regulusy – grzejniki ścienne o największej na rynku powierzchni wymiany.

Czytaj więcej

 
Współczesne grzejniki - design i funkcjonalność zdjęcie

Współczesne grzejniki - design i funkcjonalność

Wydawać by się mogło, że funkcja grzejnika jest z góry jasno określona.

Czytaj więcej

 
Grzejniki pionowe - zaoszczędzisz miejsce zdjęcie

Grzejniki pionowe - zaoszczędzisz miejsce

Zdarza się, że trudno nam rozmieścić meble i grzejniki (szczególnie w małych pomieszczeniach). Warto sięgnąć wówczas po grzejniki pionowe, których szerokość jest mniejsza niż 0,5 metra. Są tak wąskie, że zainstalujesz je niemal w dowolnym miejscu.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 493