Green Hero z Bosch Termotechnika

Wynik wyszukiwania

 
Jak tanio ogrzać dom? Jak wydawać mniej na ogrzewanie? zdjęcie

Jak tanio ogrzać dom? Jak wydawać mniej na ogrzewanie?

Sezon grzewczy nie musi być tak kosztowny! Sprawdź, jak wydawać mniej na ogrzewanie i nie marznąć! Poznaj nasze sposoby na tanie ogrzewanie.

Czytaj więcej

 
Pompa ciepła - ekologiczny sposób na ogrzewanie domu zdjęcie

Pompa ciepła - ekologiczny sposób na ogrzewanie domu

Jakie ogrzewanie domu sprawdzi się najlepiej? Na to pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi – jest ich wiele, ponieważ dobór odpowiedniej technologii jest uzależniony od wielu czynników.

Czytaj więcej

 
Ogrzewanie nowego domu - przegląd ekologicznych rozwiązań zdjęcie

Ogrzewanie nowego domu - przegląd ekologicznych rozwiązań

Decyzja o sposobie, w jaki będzie ogrzewany nowy dom, jest jedną z pierwszych, które inwestor musi podjąć już na etapie wyboru projektu.

Czytaj więcej

 
Ogrzewanie gazowe czy pompa ciepła - porównanie zdjęcie

Ogrzewanie gazowe czy pompa ciepła - porównanie

Ogrzewanie gazowe czy pompa ciepła – porównanie. Wydarzenie online rozpocznie się w najbliższą środę, 20 lipca br., o godz. 10:00. Zachęcamy do rejestracji pod linkiem.

Czytaj więcej

 
Wpływ wentylacji mechanicznej na ogrzewanie w domu, sposób jej czyszczenia czy montaż  10 rzeczy, które musisz wiedzieć o rekuperacji zdjęcie

Wpływ wentylacji mechanicznej na ogrzewanie w domu, sposób jej czyszczenia czy montaż 10 rzeczy, które musisz wiedzieć o rekuperacji

Instalacja wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem w nowo powstających budynkach. To niewątpliwie najlepszy krok w stronę oszczędności energii, wciąż budzi jednak wiele pytań i wątpliwości np. jaki rodzaj rekuperatora wybrać, jaki to będzie miało wpływ na ogrzewanie w domu itd. Eksperci z VASCO Group postanowili odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

Czytaj więcej

 
Współczesne ogrzewanie domu – o czym warto wiedzieć? zdjęcie

Współczesne ogrzewanie domu – o czym warto wiedzieć?

Sposób ogrzewania budynku to jedna z ważniejszych decyzji, jaką trzeba podjąć na etapie projektowania domu. Metoda, którą wybierzemy, wpływa nie tylko na wygląd budynku, ale także późniejsze wydatki, a wiadomo przecież, że to właśnie ogrzewanie najbardziej nadwyręża portfele i konta domowników. Poznaj najlepsze sposoby na ogrzanie budynku, dzięki którym zimowy okres nie będzie aż tak bardzo dotkliwy.

Czytaj więcej

 
Dlaczego warto zdecydować się na ogrzewanie na podczerwień? zdjęcie

Dlaczego warto zdecydować się na ogrzewanie na podczerwień?

Z roku na rok można zauważyć coraz większą liczbę osób, która wybierając ogrzewanie do domu skupia się nie tylko na komforcie cieplnym, ale również na tym, aby system grzewczy był ekologiczny i ekonomiczny.

Czytaj więcej

 
Lato to dobry moment, by zabezpieczyć ogrzewanie domu. Jaki rodzaj opału wybrać? zdjęcie

Lato to dobry moment, by zabezpieczyć ogrzewanie domu. Jaki rodzaj opału wybrać?

W sezonie letnim mało kto myśli o zabezpieczeniu opału na zimę.

Czytaj więcej

 
Najbardziej kosztowne błędy w ogrzewaniu domu. Jak ich unikać? zdjęcie

Najbardziej kosztowne błędy w ogrzewaniu domu. Jak ich unikać?

Wydatki na ogrzewanie domu to stała pozycja w domowym budżecie ogromnej części rodzin. Co więcej, bardzo często jest to pokaźna suma. Nic więc dziwnego, że wraz z nastaniem sezonu grzewczego w wielu domach zastanawiamy się, jak zmniejszyć koszty ogrzewania. Co robić, aby mieć ciepło i płacić mniej? Jakich błędów nie popełniać przy ogrzewaniu domu?

Czytaj więcej

 
Ogrzewanie dużych powierzchni z wykorzystaniem pompy ciepła – dlaczego warto? zdjęcie

Ogrzewanie dużych powierzchni z wykorzystaniem pompy ciepła – dlaczego warto?

Ogrzewanie z wykorzystaniem pompy ciepła to jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów dostępnych na rynku. Najniższe rachunki oraz najdłuższą żywotność urządzenia grzewczego uzyskamy, jeśli odpowiednio dobierzemy jednostkę dla danej inwestycji. Na jaki model pompy ciepła postawić więc przy ogrzewaniu dużych powierzchni? Podpowiadamy!

Czytaj więcej

 
Proekologiczne ogrzewanie domu, czyli zalety zamontowania pompy ciepła w domu jednorodzinnym zdjęcie

Proekologiczne ogrzewanie domu, czyli zalety zamontowania pompy ciepła w domu jednorodzinnym

Zmiany klimatyczne spowodowane nadmierną emisją dwutlenku węgla sprawiają, że coraz chętniej korzystamy z odnawialnych źródeł energii w domach jednorodzinnych. W 2016 roku udział OZE w ogólnym pozyskaniu energii pierwotnej w Polsce wyniósł 13,6% – wskazuje Główny Urząd Statystyczny.

Czytaj więcej

 
Kominek jako centralne ogrzewanie? Odkrywamy, co kryje się pod pojęciami z branży kominkowej zdjęcie

Kominek jako centralne ogrzewanie? Odkrywamy, co kryje się pod pojęciami z branży kominkowej

Branża kominkowa w ciągu ostatnich kilkunastu lat przeszła sporą transformację. Osoby, które nie interesowały się ostatnio tematem ogrzewania z wykorzystaniem kominków, mogą zaskoczyć się szeroką ofertą, jaką można obecnie znaleźć w sklepach. Kominek jako centralne ogrzewanie to decyzja na lata. Mając to na uwadze, sprawdziliśmy różnice pomiędzy dostępnymi na rynku rozwiązaniami i wyjaśniamy podstawowe pojęcia z branży kominkowej, aby ułatwić zainteresowanym wejście w temat i wybór optymalnego rozwiązania.

Czytaj więcej

 
Jak zmienić ogrzewanie na ekologiczne?  zdjęcie

Jak zmienić ogrzewanie na ekologiczne?

Nadchodzi sezon grzewczy – to oznacza, że jakość powietrza znów się pogorszy. Nawet 50% zanieczyszczeń pochodzi z tzw. kopciuchów działających w budynkach mieszkalnych. To wyraźny sygnał, aby zastanowić się nad zmianą ogrzewania w domu czy mieszkaniu. Od czego zacząć?

Czytaj więcej

 
Ogrzewanie ścienne w Twoim domu: czy warto postawić na ciepło wprost ze ścian?  zdjęcie

Ogrzewanie ścienne w Twoim domu: czy warto postawić na ciepło wprost ze ścian?

Popularna podłogówka zyskała zwolenników dzięki wysokiej efektywności przy niskotemperaturowych źródłach ciepła i komfortowemu użytkowaniu. Wśród innowacyjnych rozwiązań w zakresie ogrzewania płaszczyznowego pojawia się również instalacja ścienna – jak działa i dlaczego warto wybrać ciepło ze ścian?

Czytaj więcej

 
Optymalne ogrzewanie od REGULUS®-system zdjęcie

Optymalne ogrzewanie od REGULUS®-system

GRZEJNIKI REMONTOWE. GRZEJNIKI DO POMPY CIEPŁA. PROGRAMY DOBORU I WYCENY.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1611