Buderus

Wynik wyszukiwania

 
Panele grzewcze na podczerwień – czym są i jak działają? zdjęcie

Panele grzewcze na podczerwień – czym są i jak działają?

Poszukując optymalnych metod ogrzewania domu wcale nie musimy ograniczać się do klasycznych rozwiązań. Warto poznać również zalety nietradycyjnych możliwości – tym bardziej, że obecnie mamy dostęp do wielu ciekawych innowacji. Nowością z zakresu niekonwencjonalnych metod grzewczych jest ogrzewanie podczerwienią. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych alternatyw mogących już niedługo zastąpić tradycyjne ogrzewanie gazowe i węglowe.

Czytaj więcej

 
 Podsumowanie Jesiennych Targów Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku-Białej zdjęcie

Podsumowanie Jesiennych Targów Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku-Białej

Po rocznej przerwie Targi Budownictwa i Targi Technik Grzewczych powróciły do Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej w bardzo dobrej kondycji.

Czytaj więcej

 
Targi Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku – BiałeJ zdjęcie

Targi Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku – BiałeJ

Najnowsze trendy w budownictwie, innowacyjne materiały i technologie budowlane, sprawdzone rozwiązania dla oszczędności energii, systemy fotowoltaiczne i grzewcze, atrakcyjne propozycje aranżacji i wyposażenia wnętrz, porady ekspertów. Wszystko to na 58 Międzynarodowych Targach Budownictwa i Strefie Dobrych Wnętrz „Jesień 2020” oraz 22 Targach Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal System 2020”, w Bielsku – Białej, w dniach 25 – 27 września w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.

Czytaj więcej

 
Panele fotowoltaiczne w dobrej cenie – jakie wybrać i na co zwracać uwagę? zdjęcie

Panele fotowoltaiczne w dobrej cenie – jakie wybrać i na co zwracać uwagę?

Montaż paneli fotowoltaicznych cieszy się w Polsce coraz większą popularnością.

Czytaj więcej

 
Różnice między panelami fotowoltaicznymi zdjęcie

Różnice między panelami fotowoltaicznymi

Fotowoltaika niewątpliwie staje się coraz bardziej popularnym i coraz częściej wykorzystywanym źródłem w produkcji energii odnawialnej w Polsce jak i na świecie. Jednak sama instalacja fotowoltaiczna składa się z kilku połączonych ze sobą elementów, które finalnie wytwarzają prąd elektryczny używany w gospodarstwach domowych. Istotnym elementem w każdej instalacji fotowoltaicznej są niewątpliwie panele. Warto zatem wiedzieć jakie są rodzaje paneli fotowoltaicznych tak by móc wybrać jak najlepszy dla siebie.

Czytaj więcej

 
Jesteś instalatorem urządzeń grzewczych? Pozwól sobie na więcej! zdjęcie

Jesteś instalatorem urządzeń grzewczych? Pozwól sobie na więcej!

Poznajcie Ryśka – instalatora urządzeń grzewczych, specjalistę w swoim fachu. Rysiek jak każdy, miewa gorsze i lepsze dni. Kiedy wpadasz w kłopoty nie zaszkodzi mieć dodatkową forsę w portfelu. I tu z pomocą przychodzi Ryśkowi karta Instal Partner.

Czytaj więcej

 
Nowoczesna galeria handlowa z systemem grzewczym Buderus zdjęcie

Nowoczesna galeria handlowa z systemem grzewczym Buderus

Komfortowa temperatura w centrum handlowym to jeden z ważnych elementów udanego biznesu. Nowoczesna Galeria Świdnicka postawiła na rozwiązania grzewcze marki Buderus.

Czytaj więcej

 
Ciepło w wersji smart. Mobilna kontrola systemów grzewczych zdjęcie

Ciepło w wersji smart. Mobilna kontrola systemów grzewczych

Technologia inteligentnych domów na dobre zagościła w sferze nieruchomości i stała się niemal naturalnym elementem aranżacji naszych mieszkań. Nic dziwnego. Mobilne zarządzanie zespołem domowych urządzeń, oprócz wygody i komfortu psychicznego zapewnia także oszczędność – czasu, pieniędzy i środowiska. Zalety te są szczególnie widoczne w sferze ciepłownictwa.

Czytaj więcej

 
Czy system grzewczy na ekogroszek się opłaca? zdjęcie

Czy system grzewczy na ekogroszek się opłaca?

Wybór odpowiedniego ogrzewania bywa trudny, ponieważ każda z metod posiada zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Przywołany w tytule ekogroszek również budzi skrajne emocje, jednak jego antagoniści nie mają racji, co zostanie udowodnione w tym artykule.

Czytaj więcej

 
Oszczędzaj na ogrzewaniu zdjęcie

Oszczędzaj na ogrzewaniu

Wybór odpowiedniego ogrzewania to niełatwa decyzja.

Czytaj więcej

 
Jak pomóc miastu w walce ze smogiem? zdjęcie

Jak pomóc miastu w walce ze smogiem?

Lada moment w naszym kraju na dobre rozpocznie się sezon grzewczy. O tym, że jakość powietrza, którym oddychamy na co dzień pozostawia wiele do życzenia, wiadomo nie od dziś. Polska przoduje w niechlubnym rankingu krajów z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem w Unii Europejskiej, przekraczając wszystkie normy wskazane przez WHO.

Czytaj więcej

 
Nowy regulator do sterowania systemem grzewczym Bosch EasyControl CT200 zdjęcie

Nowy regulator do sterowania systemem grzewczym Bosch EasyControl CT200

Bosch EasyControl CT200 umożliwia sterowanie pracą kotła grzewczego oraz instalacją ogrzewania i c.w.u. poprzez bezprzewodową komunikację z elektronicznymi głowicami termostatycznymi na grzejnikach.

Czytaj więcej

 
Komfortowa obsługa kompleksowych systemów grzewczych – nowy modułowy system sterowania Buderus Logamatic 5000 zdjęcie

Komfortowa obsługa kompleksowych systemów grzewczych – nowy modułowy system sterowania Buderus Logamatic 5000

Nowoczesne systemy grzewcze często integrują w sobie kilka źródeł ciepła, m.in. olej, gaz, energię słoneczną czy paliwa stałe. Zapewnienie skutecznego współdziałania tych elementów to duże wyzwanie, konieczne jest bowiem sterowanie nimi z jednego punktu centralnego.

Czytaj więcej

 
Pionowy grzejnik z płynem grzewczym zdjęcie

Pionowy grzejnik z płynem grzewczym

Grzejnik w formie pionowej, o szerokości mniejszej niż 0,5 metra, przeznaczony jest do niedużych domów. Instalując go w rogu pomieszczenia, zaoszczędzimy miejsce wzdłuż ścian, które możemy wykorzystać do ustawienia mebli. Dzięki ogrzewaniu za pomocą specjalnego płynu, otrzymamy ciepło zbliżone charakterem do C.O.

Czytaj więcej

 
System grzewczy sterowany smartfonem – dlaczego warto postawić na nowe technologie? zdjęcie

System grzewczy sterowany smartfonem – dlaczego warto postawić na nowe technologie?

Pierwszy inteligentny dom powstał w 1950 roku. Od tamtej pory sporo się zmieniło – nowoczesne rozwiązania są dostępne na wyciągnięcie… smartfona. Bezprzewodowa łączność rewolucjonizuje nie tylko rynek gadżetów, ale też zaawansowanych instalacji.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 662