Co wspólnego mają gąski z produkcją grzejnika aluminiowego? Poznaj tajemnice produkcji grzejników zdjęcie

Co wspólnego mają gąski z produkcją grzejnika aluminiowego? Poznaj tajemnice produkcji grzejników

Dzięki własne produkcji możemy zapewnić najwyższą jakość naszych produktów. Kontrolujemy każdy proces, każdy nawet najmniejszy krok w łańcuchu produkcyjnym grzejnika aluminiowego. I dlatego dajemy na niego 20 lat gwarancji.

Czytaj więcej

 
Przygotowanie grzejnika na zimę zdjęcie

Przygotowanie grzejnika na zimę

Nieestetyczna, łuszcząca się farba? Biel, która ostatnio przybrała żółty odcień? Zaplanuj malowanie grzejnika, jeszcze zanim rozpocznie się sezon grzewczy. Przeczytaj, jak przygotować grzejnik na zimę, aby wyglądał jak nowy.

Czytaj więcej

 
Nowe możliwości klasycznego grzejnika w wersji Zehnder Charleston Turned zdjęcie

Nowe możliwości klasycznego grzejnika w wersji Zehnder Charleston Turned

Żeberkowy klasyk Zehndera doczekał się kolejnej modyfikacji. Możliwość obrotu o 90° nadała Zehnder Charleston Turned wyjątkowo smukłą sylwetkę, wyznaczając nowy kierunek rozwoju grzejników klasycznych. Niezwykle wysoka wydajność grzejnika pozwala przemienić pomieszczenia mieszkalne w oazy przytulności.

Czytaj więcej

 
Jaki kształt grzejnika wybrać? zdjęcie

Jaki kształt grzejnika wybrać?

Całe szczęście mamy już za sobą czasy, kiedy mieliśmy bardzo mały wybór grzejników i zazwyczaj decydowaliśmy się na zawieszenie żeliwnego. Mimo, że ogrzewał to nieco odstraszał swoim wyglądem i kompletnie nie pasował do nowocześnie urządzonych wnętrz. Jak sobie z tym radziliśmy?

Czytaj więcej

 
Salon z dużym tarasem ogrzewany grzejnikami kanałowymi zdjęcie

Salon z dużym tarasem ogrzewany grzejnikami kanałowymi

Klimat w Polsce cechuje duża dynamika, dlatego do ogrzewania wnętrz o dużych przeszkleniach najlepszym rozwiązaniem jest szybko reagujące ogrzewanie kanałowe. Grzejniki kanałowe mają bardzo małą masę i małą pojemność wodną dzięki czemu szybko zaczynają grzać pełną mocą. Działają jak kurtyna ciepłego powietrza i zabezpieczają przed wnikaniem chłodnego powietrza z tarasu (balkonu) w głąb pomieszczenia.

Czytaj więcej

 
IDEALNY GRZEJNIK DO MAŁEGO POKOJU zdjęcie

IDEALNY GRZEJNIK DO MAŁEGO POKOJU

Niewielki metraż sypialni stanowi duże wyzwanie dla właściciela. Na małej przestrzeni trudno jest funkcjonalnie ustawić niezbędne meble. Ratunkiem w takiej sytuacji może okazać się zmiana miejsca instalacji grzejnika. Dlatego warto przyjrzeć się pionowym modelom marki Purmo, takim jak Narbonne.  

Czytaj więcej

 
Dobór grzejnika do pomieszczenia zdjęcie

Dobór grzejnika do pomieszczenia

W salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym zainstalowany grzejnik powinien emitować łagodne ciepło i zapewniać czyste powietrze. 

Czytaj więcej

 
BĄDŹ „SMART” Z PURMO zdjęcie

BĄDŹ „SMART” Z PURMO

W jaki sposób sprawdzić, czy interesujący nas model grzejnika dobrze komponuje się z wystrojem wnętrza i zapewnia optymalny komfort cieplny? Aplikacja Purmo SmartBox, która m.in. umożliwia wizualizację grzejnika Purmo na ścianie prawdziwego pomieszczenia, rozwieje wszelkie wątpliwości. I to całkowicie za darmo!

Czytaj więcej

 
Ponadczasowe wnętrza z dekoracyjnymi grzejnikami zdjęcie

Ponadczasowe wnętrza z dekoracyjnymi grzejnikami

Klasyczna aranżacja pomieszczenia to propozycja dla osób ceniących sobie spokojną estetykę i sprawdzone rozwiązania. Świetnym pomysłem na jej gustowne dopełnienie są grzejniki marki Purmo, które przykuwają wzrok pięknem formy i gwarantują najwyższy komfort cieplny.  

Czytaj więcej

 
Panasonic rozpoczyna produkcję urządzeń Aquarea w Europie zdjęcie

Panasonic rozpoczyna produkcję urządzeń Aquarea w Europie

Firma Panasonic Corporation rozpoczęła produkcję pomp ciepła typu powietrze-woda w fabryce Panasonic AVC Networks Czech w Pilznie (w Republice Czeskiej). Uruchominie nowej linii produkcyjnej ma na celu jest wzmocnienie pozycji Panasonic na europejskim rynku systemów HVAC.

Czytaj więcej

 
Przepis na ciepły przedpokój zdjęcie

Przepis na ciepły przedpokój

Zastosowanie właściwego  rozwiązania grzewczego w przedpokoju może mieć kluczowe znaczenie dla komfortu cieplnego w naszym domu lub mieszkaniu. Dzięki  grzejnikom marki Purmo zadbamy o ciepło domowego ogniska i atrakcyjną aranżację tego pomieszczenia.

Czytaj więcej

 
Nowy system grzewczy w ofercie Grupy Armatura zdjęcie

Nowy system grzewczy w ofercie Grupy Armatura

Wymiana żeliwnych lub stalowych grzejników starej generacji na wydajne modele aluminiowe nie musi już wiązać się z koniecznością przeprowadzenia kosztownych prac modernizacyjnych. Nowości w ofercie Grupy Armatura umożliwią szybką i wygodną renowację systemu c.o. bez konieczności ingerowania w kształt instalacji.

Czytaj więcej

 
Instalacja grzewcza – sprawna i pozbawiona problemów zdjęcie

Instalacja grzewcza – sprawna i pozbawiona problemów

Już na samym początku nowego roku w niemal całym kraju zapanował prawdziwie mroźny klimat. To nadejście chłodu najdotkliwiej odczuli właściciele domów, którzy samodzielnie ogrzewają swoje posiadłości. Wielu z nich zastanawia się przy tym, czy ich instalacja grzewcza została właściwie przygotowana do sezonu zimowego.

Czytaj więcej

 
NOWOCZESNY LOFT Z ENERGIĄ KOLORU GRZEJNIKA PURMO zdjęcie

NOWOCZESNY LOFT Z ENERGIĄ KOLORU GRZEJNIKA PURMO

Przestrzenie w stylu fabrycznym inspirują architektów i zwolenników niebanalnego designu.

Czytaj więcej

 
Tylko do końca roku RABAT 10% na grzejniki z wentylatorem zdjęcie

Tylko do końca roku RABAT 10% na grzejniki z wentylatorem

Grzejniki z serii E-VENT, czyli z wentylatorem, to najlepsze rozwiązanie do instalacji niskotemperaturowych. Wentylator  zwiększa moc grzejnika o minimum 30%. Mając grzejnik z wentylatorem można zastosować trójbiegowy sterownik, który umożliwia regulację mocy i dynamiki grzania.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 345