LG pompy cieppła
WiloWilo

Wynik wyszukiwania

 
Panasonic prezentuje innowacyjne rozwiązania HVAC+R podczas targów Climatización 2019 w Madrycie zdjęcie

Panasonic prezentuje innowacyjne rozwiązania HVAC+R podczas targów Climatización 2019 w Madrycie

Panasonic Heating and Cooling prezentuje na targach Climatización 2019 w Madrycie najnowszą ofertę rozwiązań grzewczo-chłodzących przeznaczonych dla obiektów mieszkalnych, komercyjnych i handlowych. Stoisko firmy (hala 10, stoisko E10) można odwiedzić od 26 lutego do 1 marca br.

Czytaj więcej

 
Stoisko Roku 2013 - medale i wyróżnienia wręczone zdjęcie

Stoisko Roku 2013 - medale i wyróżnienia wręczone

Już po raz piętnasty Polska Izba Przemysłu Targowego wyłoniła laureatów konkursu Stoisko Roku.  3 czerwca, podczas otwarcia targów ITM w Poznaniu laureatom zostały wręczone medale i wyróżnienia. Złoty Medal otrzymało stoisko poznańskiej  firmy Inter-Mark Group.

Czytaj więcej

 
Jubileuszowa edycja konkursu PIPT „Stoisko roku 2013”rozstrzygnięta zdjęcie

Jubileuszowa edycja konkursu PIPT „Stoisko roku 2013”rozstrzygnięta

Już po raz piętnasty Polska Izba Przemysłu Targowego wyłoniła laureatów konkursu "Stoisko Roku". W konkursie biorą udział firmy realizujące usługi projektowania i budowy stoisk targowych zrzeszone w PIPT, najważniejszej Izbie zrzeszającej przedsiębiorców branży targowej w Polsce. 

Czytaj więcej

 
Firma MARAX zaprasza na Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii zdjęcie

Firma MARAX zaprasza na Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii

Targi będą się odbywać w dniach 22 – 24 września 2017 r. w piątek i sobotę w godz. od 10.00 do 18.00, natomiast w niedzielę od 10.00 do 16.00.

Czytaj więcej

 
iBros technic na Małoposkich Targach Nowych Technologii zdjęcie

iBros technic na Małoposkich Targach Nowych Technologii

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska iBros technic na Małopolskich Targach Nowych Technologii w budownictwie, instalacji i wyposażeniu wnętrz, które odbędą się w dniach 11-12 maja 2017 w Centrum EXPO Kraków.  

Czytaj więcej

 
Hydro-Tech Konin na targach OZE zdjęcie

Hydro-Tech Konin na targach OZE

Dwa dni prezentacji, wykładów eksperckich i wymiany doświadczeń z zakresu odnawialnych źródeł energii. Firma Hydro-Tech Konin wzięła udział w  pierwszej edycji Partnerskich Targów Przedsiębiorczości w Koninie. Do udziału zaproszono przedsiębiorstwa z miast partnerskich. W wydarzeniu uczestniczyło blisko czterdziestu wystawców.  

Czytaj więcej

 
Stoisko Zehnder perłą targów ''INSTALACJE 2010'' zdjęcie

Stoisko Zehnder perłą targów ''INSTALACJE 2010''

Firma Zehnder po raz piąty zaprezentowała swoje produkty na prestiżowych Międzynarodowych Targach Instalacyjnych INSTALACJE w Poznaniu. Stoisko producenta przyciągnęło uwagę uczestników efektowną ekspozycją. Dzięki licznym katalogom, folderom, filmom inst

Czytaj więcej

 
INTERBUD 2015 - największe wydarzenie branży budowlanej zdjęcie

INTERBUD 2015 - największe wydarzenie branży budowlanej

Ponad 300 wystawców, tysiące odwiedzających i niezliczona ilość propozycji budowy i wystroju domu. Tak w skrócie można podsumować największe targi budowlane INTERBUD, które odbyły się na przełomie lutego i marca br. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ w Łodzi.  

Czytaj więcej

 
Hewalex na Targach ISH Frankfurt 12-16-03.2013 zdjęcie

Hewalex na Targach ISH Frankfurt 12-16-03.2013

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Targów ISH Frankfurt.

Czytaj więcej

 
Purmo na targach Instalacje 2014 zdjęcie

Purmo na targach Instalacje 2014

W dniach 8-11 kwietnia Międzynarodowe Targi Poznańskie, jak co 2 lata, gościły producentów i dystrybutorów branży instalacyjnej. Po kilku latach nieobecności marka Purmo powróciła na tegoroczne targi Instalacje z obszerną prezentacją swojej oferty produktowej.

Czytaj więcej

 

Rozwiązania klimatyzacyjne Panasonic na targach ISH 2015

Podczas tegorocznych targów ISH we Frankfurcie Panasonic zaprezentuje najnowszą ofertę swoich rozwiązań klimatyzacyjnych. Wśród nich znajdą się między innymi: energooszczędny system wentylacji dla domów, pompa ciepła powietrze-woda Aquarea All-In-One, system Aquarea DHW do produkcji ciepłej wody użytkowej, sterownik Heat Pump Manager, T-Cap 16 kW oraz sterowanie w chmurze.

Czytaj więcej

 
Profesjonaliści na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych w Poznaniu zdjęcie

Profesjonaliści na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych w Poznaniu

W dniach 8-11.04.2014 w Poznaniu odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Tragów Instalacyjnych INSTALACJE, na których wystawiali się wiodący producenci i dostawcy urządzeń i technologii z zakresu techniki grzewczej.

Czytaj więcej

 

Innowacje KAN na targach Instalacje 2014

Całą gamę innowacyjnych produktów pokaże spółka KAN na kwietniowych poznańskich targach Instalacje 2014. Tam też spółka ogłosi wyniki swojego konkursu promocyjnego i wręczy nagrody.

Czytaj więcej

 
IBROS TECHNIC I FLIR SYSTEMS NA TARGACH BUDMA 2018 zdjęcie

IBROS TECHNIC I FLIR SYSTEMS NA TARGACH BUDMA 2018

W dniach 30.01-02.02.2018 r. firmy FLIR Systems i iBros technic wezmą udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2018.

Czytaj więcej

 
Piknik z Klimatem i Buderusem zdjęcie

Piknik z Klimatem i Buderusem

Już w najbliższą niedzielę (1.09.) na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbędzie się Piknik z Klimatem. Swoją najnowszą aplikację na urządzenia mobilne zaprezentuje na nim marka Buderus.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 83