Koszyk: BRAK

LG pompy ciepła - 5 lat gwaracji Buderus

Artykuł Dodaj artykuł

Zakoduj indywidualny charakter twojego wnętrza, czyli grzejnik CODE od Instal-Projekt

Do przedmiotów, bez których mieszkanie nie mogłoby się obyć z pewnością należy grzejnik. Zawdzięczamy mu bardzo wiele - ciepło, przytulną atmosferę, dziś również niepowtarzalny charakter naszego mieszkania.

Bogata paleta kolorystyczna pozwala dopasować grzejnik i armaturę do każdego wnętrza – grzejnik CODE Instal-Projekt
Fot. Instal-Projekt

Do przedmiotów, bez których mieszkanie nie mogłoby się obyć z pewnością należy grzejnik. Zawdzięczamy mu bardzo wiele - ciepło, przytulną atmosferę, dziś również niepowtarzalny charakter naszego mieszkania. Dzięki projektantom z firmy Instal-Projekt grzejnik stał się pełnoprawnym elementem wystroju wnętrza i zachętą do realizacji ciekawych pomysłów aranżacyjnych.

Nowość w ofercie firmy – model CODE to nowoczesna propozycja dla wszystkich, którzy cenią efektowne aranżacje swojego mieszkania.

CODE – szyfr do niebanalnej aranżacji

Grzejnik, w zależności od koloru i kształtu, może dyskretnie wtopić się w aranżację łazienki lub przeciwnie, wyróżniać się, stanowiąc wyrazisty akcent na tle ściany. Przykładem może być CODE firmy Instal-Projekt, który charakteryzuje się ciekawym designem i bogatą kolorystyką. Jego największe atuty to innowacyjność, unikalne wzornictwo, geometryczna, ponadczasowa forma, możliwość doboru dedykowanych akcesoriów, a także dyskretny odpowietrznik. CODE, wykonany z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej, to grzejnik drabinkowy, którego prostokątne profile ułożone zostały naprzemiennie w pionie i poziomie, tworząc przestrzenną formę i wrażenie optycznej głębi. Ponieważ niezwykle istotną rolę we wnętrzu pełni kolor, umożliwiono wybór barwy spośród 37 odcieni dostępnych w palecie Instal-Projekt. Aby grzejnik subtelnie wpisywał się w kolorystykę, powinniśmy dobrać kolor w odcieniu mebli, kafelków lub ścian.

Prostokątne profile ułożone naprzemiennie dają wrażenie optycznej głębi. Dedykowane akcesoria zwiększają funkcjonalność grzejnika (zestawy zaworowe, grzałka elektryczna, wieszak) – grzejnik CODE Instal-Projekt
Fot. Instal-Projekt

Inną opcją jest wybranie barwy kontrastującej z resztą wyposażenia. Jest to z pewnością rozwiązanie przynoszące nietuzinkowy efekt. Możliwość zmiany koloru zaworu lub głowicy również pozwoli zrealizować ciekawe koncepty aranżacyjne i zachować stylistyczną spójność. Warto także wspomnieć o doskonałych parametrach technicznych, które decydują o funkcjonalności grzejnika. CODE ma możliwość podłączenia dolnego (365-565 mm) z opcjonalnym podłączeniem dolnym o rozstawie 50 mm na środku lub podłączeniem bocznym B 500. Co więcej, dostępne szerokości 400, 500, 600 mm oraz wysokości od 610 do 1630 mm pozwalają na zainstalowanie grzejnika odpowiedniego do wielkości łazienki. Dedykowane akcesoria – grzałki elektryczne HOT2 (300W/600W/900W), wieszak HS3 oraz zawory (m. in. zawór termostatyczny kątowy, zawór łazienkowy osiowy, zawór zespolony DUO-PLEX kątowy, VHX-DUO), pozwalające na ekonomiczną i funkcjonalną pracę sprawiają, że model ten spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

CODE:

Szerokość: 400-600 mm
Wysokość: 610-1630 mm
Głębokość: 88-108 mm
Moc cieplna: 283-949 mm
Podłączenie: dolne, dolne typu „D50”, boczne 500 mm
Max ciśnienie pracy: 0,7 MPa
Max temp. pracy: 95°C
Cena: od 460 zł brutto

Podobne artykuły