Robert Bosch Sp. z o.o. Junkers

Artykuł Dodaj artykuł

Jak zarządzać energetyką i ciepłownictwem w firmie? O tym już w grudniu w Chorzowie

Szykuje się inspirujący koniec drugiego półrocza Konferencji Technicznych. Na sam koniec spotkamy się w Chorzowie. Omówimy tam tematykę efektywnych i nowoczesnych rozwiązań oraz aspektów technologicznych związanych ze zużyciem energii i ciepła w przedsiębiorstwie.

Termin: 10 grudnia 2019 roku

Miejsce: Chorzów, Hotel Gorczowski

Koszt: Udział bezpłatny

Organizator: Axon Media Group

Zapisy: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energetyka-cieplownictwo-grudzien-2019-chorzow/

„Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie”

Już 10 grudnia w Chorzowie specjaliści pracujący w sektorze energetycznym i ciepłowniczym spotkają się w Hotelu Gorczowskim. Porozmawiają tam o źródłach finansowania energii oraz monitorowania jej zużycia w zakładzie. Podczas wydarzenia wystąpią przedstawiciele firm takich jak Berner, Elmark Automatyka, FRIZO czy też iba. Opowiedzą między innymi o możliwych przyczynach awarii maszyn, kontroli procesów spalania oraz zmniejszaniu strat ciepła.

Następnie, po części prelekcyjnej odbędą się praktyczne warsztaty. W czasie wydarzenia można również obejrzeć stanowiska wystawców, porozmawiać o swoich doświadczeniach z innymi specjalistami podczas przerwy na kawę, a także zapoznać się z aktualną prasą branżową. Organizator zapewnia każdemu uczestnikowi bezpłatny wstęp, pakiet materiałów konferencyjnych oraz imienny certyfikat udziału.

Konferencja została objęta patronatem honorowym m.in. przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Krajową Izbę Gospodarczą, Województwo Śląskie oraz Prezydenta Miasta Chorzowa.

Zapisy już ruszyły na stronie wydarzenia: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energetyka-cieplownictwo-grudzien-2019-chorzow/

Aktualne informacje na temat nadchodzących wydarzeń są również dostępne na stronie Axon Media Group na Facebooku: https://www.facebook.com/AxonMediaPL/

 

Podobne artykuły