Green Hero z Bosch Termotechnika

Artykuł Dodaj artykuł

Ogrzewanie gazowe czy pompa ciepła - porównanie

Ogrzewanie gazowe czy pompa ciepła – porównanie. Wydarzenie online rozpocznie się w najbliższą środę, 20 lipca br., o godz. 10:00. Zachęcamy do rejestracji pod linkiem.

Ogrzewanie gazowe czy pompa ciepła - porównanie

Ogrzewanie gazowe czy pompa ciepła – porównanie. Wydarzenie online rozpocznie się w najbliższą środę, 20 lipca br., o godz. 10:00. Zachęcamy do rejestracji pod linkiem.

Pompa ciepła powietrze-powietrze, pompa ciepła powietrze-woda i ogrzewanie gazowe – porównanie różnych sposobów ogrzewania na przykładzie obiektu lekkiej komercji.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z ekspertem, który przedstawi wady i zalety poszczególnych rozwiązań i porównanie ich ze sobą

  • Czy w dobie rosnących cen gazu, pompy ciepła mogą być dobrą alternatywą dla ogrzewania gazowego?
  • Czy pompa ciepła powietrze-powietrze może być konkurencyjnym rozwiązaniem dla pomp ciepła powietrze-woda?
  • Co będzie tańsze inwestycyjnie? Które rozwiązanie będzie tańsze w eksploatacji?

Jesteśmy przekonani, że spotkanie dostarczy praktycznej wiedzy dla każdego uczestnika, dlatego zachęcamy do podzielenia się informacją z Państwa czytelnikami.

W załączeniu przesyłam również grafikę do zilustrowania ewentualnych publikacji. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.

Artykuł został dodany przez firmę

Panasonic Marketing Europe Gmbh

Firma Panasonic liderem w branży ogrzewania i klimatyzacji. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów grzewczych i chłodniczych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły