Koszyk: BRAK

LG pompy ciepła - 5 lat gwaracji Buderus

Wynik wyszukiwania

 
Jakie rozwiązanie do salonu – grzejnik z lustrem czy własną grafiką? zdjęcie

Jakie rozwiązanie do salonu – grzejnik z lustrem czy własną grafiką?

Nowoczesne przestrzenie mieszkalne to przede wszystkim połączenie funkcjonalnych i designerkich rozwiązań.  Innowacje, które ekonomiczne, wcale nie muszą iść w parze z wątpliwą estetyką. Przykładem takiego elementu wyposażenia są grzejniki, które, zamiast psuć aranżację, mogą stanowić jej główny element dekoracyjny bądź subtelny dodatek. Z zapotrzebowania na nieoczywiste formy grzejników doskonale zdaje sobie sprawę marka Luxrad.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać grzejnik do pokoju? 6 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę zdjęcie

Jak wybrać grzejnik do pokoju? 6 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

Grzejnik jest dzisiaj zarówno funkcjonalnym, jak i estetycznym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia. Przy jego zakupie należy więc uwzględnić kwestie techniczne, ale też wizualne. Podjęcie ostatecznej decyzji może okazać się sporym wyzwaniem. Czym kierować się przy wyborze grzejnika? Oto 6 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę.

Czytaj więcej

 
Wysusz ręczniki, dzięki grzejnikowi z wentylatorem zdjęcie

Wysusz ręczniki, dzięki grzejnikowi z wentylatorem

Może być ciężko o suche ręczniki i komfortową kąpiel w sytuacji, gdy centralne ogrzewanie jest już wyłączone, a za oknem chłodno. Żeby rozwiązać ten problem zainstaluj w łazience grzejnik, z wbudowanym wentylatorem, który szybko wysuszy i podgrzeje ręczniki.

Czytaj więcej

 
Grzejnik aluminiowy czy grzejnik stalowy? Przekonaj się sam, który z nich wybrać! zdjęcie

Grzejnik aluminiowy czy grzejnik stalowy? Przekonaj się sam, który z nich wybrać!

Dylemat, towarzyszący zakupowi odpowiedniego grzejnika do domu czy mieszkania, często nurtuje i wywołuje liczne dyskusje. I choć zagadnienie to wydaje się stosunkowo trudne do rozwiązania, odpowiedź wcale nie jest aż tak skomplikowana.

Czytaj więcej

 
Współczesne grzejniki - design i funkcjonalność zdjęcie

Współczesne grzejniki - design i funkcjonalność

Wydawać by się mogło, że funkcja grzejnika jest z góry jasno określona.

Czytaj więcej

 
W jaki sposób wybierać grzejniki do domu? zdjęcie

W jaki sposób wybierać grzejniki do domu?

Planowanie zakupu nowych grzejników, wydawałoby się łatwym zadaniem. 

Czytaj więcej

 
Grzejnik wykryje Twoją obecność zdjęcie

Grzejnik wykryje Twoją obecność

Na rynku dostępne są urządzenia, które podniosą automatycznie temperaturę, kiedy wykryją Twoją obecność, a gdy wyjdziesz z pokoju obniżą ją.

Czytaj więcej

 
Grzejniki dekoracyjne w domu – ciepło w pięknej zdjęcie

Grzejniki dekoracyjne w domu – ciepło w pięknej

Czy grzejnik może być ozdobą domu? Jak najbardziej! Nowoczesne modele grzejników dekoracyjnych to nie tylko przyjemny komfort cieplny, ale też piękny design, który podkreśli charakter każdego pomieszczenia.

Czytaj więcej

 
Efektywność grzejników aluminiowych zdjęcie

Efektywność grzejników aluminiowych

Efektywność grzewcza – co tak naprawdę oznacza? Dlaczego warto wybierać te grzejniki, które mają tę efektywność większą?

Czytaj więcej

 
Grzejniki, które chłodzą zdjęcie

Grzejniki, które chłodzą

Czy chcesz w trakcie zimy odczuwać w swoim domu ciepło, natomiast podczas lata -chłód? Zadbają o to grzejniki połączone z pompą ciepła. W trakcie zimy ogrzewająza pomocą energii odnawialnej, a podczas lata chłodzą pomieszczenie.

Czytaj więcej

 
Ogrzewanie i chłodzenie grzejnikami - grzejniki rewersyjne REGULUS® - REVERS - grzejniki do pomp ciepła - grzejniki niskotemperaturowe zdjęcie

Ogrzewanie i chłodzenie grzejnikami - grzejniki rewersyjne REGULUS® - REVERS - grzejniki do pomp ciepła - grzejniki niskotemperaturowe

Nowoczesne domy są coraz cieplejsze i możliwe jest ich ogrzewanie niskotemperaturowymi źródłami ciepła współdziałającymi z niskotemperaturowymi grzejnikami. Które grzejniki są faktycznie niskotemperaturowe? Otóż by grzejnik był zdolny do grzania niskotemperaturowego, musi mieć dużą powierzchnię kontaktu z powietrzem. Takimi grzejnikami są regulusy – grzejniki ścienne o największej na rynku powierzchni wymiany.

Czytaj więcej

 
Grzejniki pionowe - zaoszczędzisz miejsce zdjęcie

Grzejniki pionowe - zaoszczędzisz miejsce

Zdarza się, że trudno nam rozmieścić meble i grzejniki (szczególnie w małych pomieszczeniach). Warto sięgnąć wówczas po grzejniki pionowe, których szerokość jest mniejsza niż 0,5 metra. Są tak wąskie, że zainstalujesz je niemal w dowolnym miejscu.

Czytaj więcej

 
Grzejniki radiacyjne zdjęcie

Grzejniki radiacyjne

Co warto wiedzieć o grzejnikach radiacyjnych? Zapewniają łagodne i przyjemne ciepło, które otoczy Cię zewsząd. Dzięki czujnikom dostosują się do rytmu Twojego życia.

Czytaj więcej

 
Grzejniki kanałowe z wentylatorem zdjęcie

Grzejniki kanałowe z wentylatorem

Wraz ze wzrostem popularności pomp ciepła oraz innych niskotemperaturowych źródeł ciepła, wyraźnie rośnie zainteresowanie takimi urządzeniami jak grzejniki ścienne z wentylatorem, a także grzejniki kanałowe z wentylatorem.

Czytaj więcej

 
Chłód, dzięki grzejnikowi zdjęcie

Chłód, dzięki grzejnikowi

Aby mieć przyjemną temperaturę w swoich 4 kątach w okresie letnim - nie musisz kupować klimatyzatora. O chłodzenie pomieszczeń w Twoim domu zadba pompa ciepła i połączony z nią grzejnik, które jeszcze niedawno pracowały w trybie ogrzewania.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 507