Buderus

Wynik wyszukiwania

 
Twój punkt kompleksowej obsługi w zakresie oprzyrządowania do pomiarów wentylacji i jakości powietrza w pomieszczeniach zdjęcie

Twój punkt kompleksowej obsługi w zakresie oprzyrządowania do pomiarów wentylacji i jakości powietrza w pomieszczeniach

Wybieraj sprzęty TSI i pracuj z najdokładniejszymi instrumentami dostępnymi obecnie na rynku.

Czytaj więcej

 
Co warto wiedzieć wybierając promiennik zdjęcie

Co warto wiedzieć wybierając promiennik

Jesteśmy producentem promienników o emisji w każdej długości fali podczerwieni: promienniki kwarcowo-halogenowe, kwarcowe, ceramiczne.

Czytaj więcej

 
iBros - Aspirator do pomiaru zapylenia TSI SidePak AM520 zdjęcie

iBros - Aspirator do pomiaru zapylenia TSI SidePak AM520

Aspirator osobisty - pyłomierz SidePak AM520 jest mały, przenośny i zasilany baterią. Co bardzo ważne – zapewnia pomiar i odczyt w czasie rzeczywistym wartości stężenia masowego aerozoli, pyłów, dymów, mgieł w strefie oddychania pracownika.

Czytaj więcej

 
Termomodernizacja, remedium również na smog zdjęcie

Termomodernizacja, remedium również na smog

Wraz z początkiem sezonu grzewczego niczym bumerang powraca do nas także sezon na smog.  To nie przypadek, że najbardziej dokucza nam właśnie jesienią i zimą. Skąd się bierze, dlaczego w Polsce jest go za dużo, czemu nie można go bagatelizować i jak my sami możemy go redukować? Warto wiedzieć, ponieważ odpowiedzi na te pytania mają wpływ na zdrowie każdego z nas.

Czytaj więcej

 
Najnowszy ogrzewacz wody od Atlantic zdjęcie

Najnowszy ogrzewacz wody od Atlantic

Wraz z początkiem roku 2014 Atlantic Polska wprowadził do oferty nowy model wiszącego, pojemnościowego ogrzewacza wody średniej pojemności Ingenio z cyfrowym sterowaniem.

Czytaj więcej

 
Co powinno się wiedzieć by dokonać właściwego wyboru systemu ogrzewania zdjęcie

Co powinno się wiedzieć by dokonać właściwego wyboru systemu ogrzewania

Żeby zrozumieć charakterystykę, różnicę pomiędzy urządzeniami jednakowej mocy, czyli jak grzeje 1 kW promiennika kwarcowo-halogenowego, jak 1 kW promiennika ceramicznego, 1 kW niskotemperaturowego panela promiennikowego i 1 kW jakiegokolwiek grzejnika o temperaturze ok.100 st C, powinno się przeczytać poniższe opracowanie.

Czytaj więcej

 
Aquahome i Aquacarbon odkryciem roku 2011 zdjęcie

Aquahome i Aquacarbon odkryciem roku 2011

Firma Viessmann Sp. z o. o. po raz kolejny została nagrodzona Laurem Konsumenta 2011. Godłem „Odkrycie roku” odznaczono stację uzdatniania wody Aquahome oraz filtr do wody Aquacarbon.

Czytaj więcej

 
Dokładność zamknięta w wygodnej obudowie – licznik cząsteczek Fluke 985 zdjęcie

Dokładność zamknięta w wygodnej obudowie – licznik cząsteczek Fluke 985

Od sprawności systemu HVAC często zależy nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo osób znajdujących się w budynku. Gwarancją tego są optymalnie działające układy filtracji powietrza, mogące wychwycić niepożądane substancje, zanim trafią do naszych płuc. W utrzymaniu ich w odpowiedniej kondycji na pewno pomoże nam licznik cząsteczek Fluke 985

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 8