Green Hero z Bosch Termotechnika

Artykuł Dodaj artykuł

Maty grzewcze BRANN - efektywny i tani system grzewczy

W obecnej sytuacji na rynku energetycznym każdy z nas szuka systemu grzewczego, który obok niskich nakładów finansowych inwestycji, wymagać będzie niewielkich kosztów eksploatacji.

W obecnej sytuacji na rynku energetycznym każdy z nas szuka systemu grzewczego, który obok niskich nakładów finansowych inwestycji, wymagać będzie niewielkich kosztów eksploatacji.

Maty grzewcze BRANN

Dzięki elektrycznym matom grzewczym niskim kosztem można sprawić, aby komfort cieplny mieszkania w nowym lub w wyremontowanym domu znacznie wzrósł. Maty grzejne jako niewidoczne i bezobsługowe źródło ciepła stwarzają wiele możliwości aranżacji pomieszczeń oraz nie zmniejszają ich powierzchni użytkowej. Prawidłowo zamontowane są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Sprawdzają się zarówno jako samodzielny system grzewczy, jak i dodatkowe źródło dogrzewające w pomieszczeniach takich jak łazienki czy przedpokoje. W połączeniu z odpowiednim systemem sterowania umożliwiają uzyskiwanie różnej temperatury w poszczególnych pomieszczeniach, co doskonale sprawdzi się w miejscach rzadziej użytkowanych.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe pozwala na średnie obniżenie temperatury powietrza o 1-2 stopnie C w stosunku do temperatury z tradycyjnym systemem ogrzewania, nie powodując pogorszenia komfortu cieplnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzić można nawet 10-20% energii potrzebnej na ogrzewanie domu.

System ten pod kątem zdrowotnym jest bardziej przyjazny dla korzystających z niego osób. Ogrzewanie matami grzewczymi charakteryzuje inna cyrkulacja ciepłego powietrza niż we wnętrzu ogrzanym za pomocą standardowych grzejników. Ze względu na niekonwekcyjne działanie w znacznie mniejszym stopniu przyczynia się do rozprzestrzeniania alergenów.

Bazując na dotychczasowym doświadczeniu w zakresie ogrzewania elektrycznego, do swojej oferty maty grzewcze wprowadziła Grupa BRANN. System elektrycznych mat BRANN przeznaczony jest do montażu na wylewkach betonowych, wylewkach wyrównujących lub cienkich podłożach jastrychowych pod wykończeniem podłóg z płytek lub drewna. Stanowią wygodną i tanią alternatywę dla klasycznej „podłogówki”. Wysoka trwałość oraz nieskomplikowana budowa sprawiają, że elektryczne ogrzewanie podłogowe BRANN posiada 30-letnią gwarancję oraz nie wymaga przeglądów i konserwacji.

Producentem elektrycznych mat grzewczych BRANN jest Grupa BRANN z siedzibą w Groblicach.

Artykuł został dodany przez firmę

BRANN

Grupa BRANN wyrosła z wieloletniego doświadczenia firmy Ciepło-Tech Sp. J., będąc bezpośrednim kontynuatorem jej misji. Od ponad 15 lat nieustannie oferujemy najlepsze, często unikalne rozwiązania w branży grzewczej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.