WILO Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Oszczędź 18% na kosztach ogrzewania dzięki miedzi zdjęcie

Oszczędź 18% na kosztach ogrzewania dzięki miedzi

Sezon grzewczy to z jednej strony trudny okres dla naszego zdrowia – wysokie stężenie smogu na zewnątrz i suche oraz zakurzone powietrze w mieszkaniu, a z drugiej wysokie koszty, które w dodatku ciągle rosną. Jak podaje Urzędu Regulacji Energetyki, tylko w tym roku cena energii cieplnej wzrośnie o kilkanaście procent.

Czytaj więcej

 
Bosch otwiera sezon grzewczy, prezentując nową odsłonę kampanii wizerunkowej #LikeABosch zdjęcie

Bosch otwiera sezon grzewczy, prezentując nową odsłonę kampanii wizerunkowej #LikeABosch

Heat smart #LikeABosch. Takim hasłem świętuje swój powrót Shawn – gwiazda IoT znana z odnoszącej sukcesy na całym świecie kampanii wizerunkowej Bosch. Tym razem Shawn wraca z podróży do domu. W teledysku korzysta z inteligentnego regulatora Bosch EasyControl, sterując domowym systemem grzewczym zdalnie, za pomocą aplikacji na smartfonie.

Czytaj więcej

 
Sezon grzewczy za pasem. Jak obniżyć rachunki za ogrzewanie? zdjęcie

Sezon grzewczy za pasem. Jak obniżyć rachunki za ogrzewanie?

Nadeszła jesień. Ta kalendarzowa i ta meteorologiczna. Pikujące w dół słupki termometrów dla właścicieli domów jednorodzinnych nieubłaganie oznaczają jedno – początek sezonu grzewczego. Co roku zadajemy sobie pytanie: jak zmniejszyć koszty eksploatacji?

Czytaj więcej

 
Sezon grzewczy w pełni – jak zabezpieczyć dom przed pożarem? zdjęcie

Sezon grzewczy w pełni – jak zabezpieczyć dom przed pożarem?

Przed zimnem najlepiej skryć się w domowym zaciszu. Sezon zimowy to czas, gdy urządzenia grzewcze pracują na pełnych obrotach.  To także czas wzmożonego ryzyka powstania pożaru w domu. Według statystyk w roku 2015 w domach jednorodzinnych miało miejsce 12 816 pożarów. Dużej części z nich dałoby się uniknąć, gdyby właściciele przestrzegali podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

 
Apetyt energetyczny w nowym sezonie zdjęcie

Apetyt energetyczny w nowym sezonie

Zmiany prawa oraz świadomości użytkowników kotów centralnego ogrzewania przynoszą efekty. Działania zmierzające w stronę „wyrzucenia” z rynku paliw stałych głównie węgla złej jakości powoli dają rezultaty. U progu sezonu grzewczego branża węglowa notuje większe zainteresowanie wysokojakościowym ekogroszkiem wzbogaconym procesami odkamieniania i suszenia.

Czytaj więcej

 
Sezon grzewczy w pełni! Z Hager utrzymasz idealną temperaturę w swoim wnętrzu zdjęcie

Sezon grzewczy w pełni! Z Hager utrzymasz idealną temperaturę w swoim wnętrzu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich odbiorców, firma Hager oferuje innowacyjne urządzenia służące do regulacji temperatury we wnętrzach. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, użytkownicy zyskują możliwość sterowania komfortem cieplnym, a także w ekonomiczny sposób mogą zarządzać energią.

Czytaj więcej

 
Kolejna zima pod znakiem smogu. Chcesz coś zmienić? Wymień kocioł zdjęcie

Kolejna zima pod znakiem smogu. Chcesz coś zmienić? Wymień kocioł

Zima za pasem – chce się powiedzieć, że sezon grzewczy ruszył „pełną parą”, ale mając na względzie regularnie pogarszający się stan jakości powietrza, parę wypadałoby zastąpić smogiem.

Czytaj więcej

 
Jesteś instalatorem urządzeń grzewczych? Pozwól sobie na więcej! zdjęcie

Jesteś instalatorem urządzeń grzewczych? Pozwól sobie na więcej!

Poznajcie Ryśka – instalatora urządzeń grzewczych, specjalistę w swoim fachu. Rysiek jak każdy, miewa gorsze i lepsze dni. Kiedy wpadasz w kłopoty nie zaszkodzi mieć dodatkową forsę w portfelu. I tu z pomocą przychodzi Ryśkowi karta Instal Partner.

Czytaj więcej

 
Rozpocznij sezon grzewczy z przyrządami Testo zdjęcie

Rozpocznij sezon grzewczy z przyrządami Testo

Do właściwego ustawienia parametrów pracy kotła grzewczego niezbędne jest użycie precyzyjnego analizatora spalin, który umożliwi szybki i wiarygodny pomiar O2, CO, CO2, NOx, a także oznaczenie innych istotnych parametrów, takich jak: sprawność, strata kominowa, współczynnik nadmiaru powietrza, ciąg itd.

Czytaj więcej

 
Pora na porę grzewczą zdjęcie

Pora na porę grzewczą

Wraz z nadejściem jesieni dni stały się krótsze, temperatura na dworze znacząco spadła  i rozpoczął się sezon grzewczy, który wiąże się ze zwiększeniem wydatków. 

Czytaj więcej

 
Wydatki Polaków w czasie sezonu grzewczego zdjęcie

Wydatki Polaków w czasie sezonu grzewczego

Sezon grzewczy w Polsce wygląda różnie, przeważnie jednak trwa od października do kwietnia i choć przez 90% tego czasu nie wymaga użycia dużych ilości energii, statystyka grzewcza mówi nam zupełnie co innego.

Czytaj więcej

 
Ekonomiczne ogrzewanie – dlaczego warto wybrać kocioł kondensacyjny? zdjęcie

Ekonomiczne ogrzewanie – dlaczego warto wybrać kocioł kondensacyjny?

Zanim rozpocznie się sezon grzewczy, warto rozważyć wymianę starego kotła grzewczego na urządzenie nowej generacji – kocioł kondensacyjny. Co możemy dzięki temu zyskać? Niższe koszty eksploatacji, efektywniejsze wykorzystanie paliwa i bardziej ekologiczne pozyskiwanie energii. Na jakiej zasadzie działa tego typu kocioł i jak to możliwe, że może on uzyskać sprawność znormalizowaną nawet na poziomie 109%?

Czytaj więcej

 
Ciepłe mieszkanie, niskie rachunki zdjęcie

Ciepłe mieszkanie, niskie rachunki

Kiedy na dworze temperatura spada poniżej 0 i nadchodzi sezon grzewczy, korzystamy z niego, ile się da, aby nie wpuścić zimnego powietrza do mieszkania. Do maksimum odkręcamy kaloryfery, szczelnie zamykamy okna – to jednak nie zawsze zapewnia nam odpowiedni komfort termiczny, ale jedynie wzrost kosztów ogrzewania. Jak temu zapobiec?

Czytaj więcej

 
Nowoczesna galeria handlowa z systemem grzewczym Buderus zdjęcie

Nowoczesna galeria handlowa z systemem grzewczym Buderus

Komfortowa temperatura w centrum handlowym to jeden z ważnych elementów udanego biznesu. Nowoczesna Galeria Świdnicka postawiła na rozwiązania grzewcze marki Buderus.

Czytaj więcej

 
5 sposobów na oszczędzanie na ogrzewaniu domu zdjęcie

5 sposobów na oszczędzanie na ogrzewaniu domu

Rozpoczął się sezon grzewczy, a z nim do domowego budżetu dochodzą dodatkowe koszty eksploatacyjne. Istnieje wiele sposobów na to, by ograniczyć marnowanie energii, niezależnie od tego, czy dysponujesz pompą ciepła, czy tradycyjnym piecem węglowym.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 543